Piegāde Svētku Laikā

 

 

Piegades informacija decembri 2022, Joyful Couple

Priecīgus Svētkus!

Svētku laikā Joyful rūķi strādā īpaši cītīgi, lai Jūs saņemtu savu dāvanu pēc iespējas ātrāk! Lai ikkatrs savu dāvanu varētu pagūt nolikt zem eglītes laicīgi, esam sagatavojuši biežāk uzdotos jautājumus par piegādēm decembrī.

Biežāk Uzdotie Jautājumi - Ziemas Svētku laikā

1. Līdz kuram datumam varu veikt pasūtījumu, lai to saņemtu līdz Ziemassvētkiem?

Pasūtījumus izsūtīsim līdz 21. decembrim, taču, ja vēlaties savu paciņu pavisam droši saņemt līdz Ziemassvētkiem, tad iesakām pasūtījumu veikt līdz 14. decembrim

Parasti piegāde uz Omniva pakomātiem aizņem 1-2 darba dienas, tāpēc ir iespējams pasūtījumu saņemt pat, ja to veicat 21. decembrī, bet, kā rāda pieredze, svētku laikā piegādes mēdz būtiski aizkavēties, tāpēc iesakām pasūtījumu veikt, cik laicīgi varat.

2. Līdz kuram datumam Jūs izsūtīsiet pasūtījumus?

Pasūtījumus izsūtīsim līdz 21. decembra pēcpusdienai, taču ņemiet vērā, ka ne visus pasūtījumus varam paspēt izsūtīt tajā pašā dienā, kad veikts pasūtījums. Lai arī lielāko daļu pasūtījumu izsutām 1 darba dienas laikā, reizēm pasūtījuma izpilde var aizņemt 3 darba dienas.

Tāpēc iesakām pasūtījumu veikt līdz 18. decembrim.

Ja tomēr domājat, ka varat nepagūt saņemt savu paciņu līdz Ziemassvētkiem, tad iesakām doties uz kādu no mūsu sadarbības veikaliem.

3. Ko darīt, ja dāvanu vēlos saņemt jau šodien? 

Ja vēlaties saņemt savu dāvanu uz vietas, tad iesakām doties uz kādu no mūsu sadarbības veikaliem. Sev tuvāko veikalu varat atrast šajā kartē.

Taču pirms došanās uz veikalu, iesakām sazināties ar konkrēto veikalu, lai uzzinātu preces pieejamību un cenu. 

4. Vai Jums ir Ziemassvētku akcijas?

Decembrī mums nav pieejamas atlaides, taču, kā ierasts, mūsu komplektu piedāvājumi ir pieejami par izdevīgām cenām.

5. Vai varat ieteikt, ko man uzdāvināt savai otrai pusītei?

Īsā atbilde būtu - Jūs vislabāk pazīstat savu partneri, tāpēc iesakām dāvināt ko tādu, kas ļautu Jums kopā radīt skaistas atmiņas.

Bet, ja tomēr nevarat izlemt, kas būtu piemērotākā dāvana, tad iesakām Dāvanu Karti, vai aplūkot mūsu komplektu piedāvājumus, kuros varat saņemt vairākus produktus par izdevīgu cenu. 

6. Neatradu atbildi uz savu jautājumu. Ko tagad?

Ja neatradāt atbildi uz savu jautājumu šeit, tad iesakām apskatīt mūsu:

1) Piegādes Informācijas lapu;

2) Biežāk Uzdoto Jautājumu lapu;

3) Vai rakstiet mums uz info@joyful-couple.com