Jutekliskā masāža: 7 Soļi veiksmīgai pāru masāžai

Izdevusies masāža ir kā lielisks randiņš. Tā sākās ar pareizās atmosfēras radīšanu, liekot partnerim justies ērti un iekārotam/-ai, lai visbeidzot iegūtu patīkamu atvieglojumu un pilnīgu atslābumu. Tāpat kā ir dažādi randiņi, ir arī neskaitāmas iespējas, kā sniegt (un saņemt) lielisko masāžu. Šajā rakstā apskatīsim 7, mūsuprāt, svarīgākos soļus, lai sniegtu satriecošu masāžu savam partnerim/-ei. Sākot ar sagatavošanos līdz noslēgumam.

7 Soļi veiksmīgai pāru masāžai


PIRMS MASĀŽAS

Lai labi pavadītu laiku kopā ar savu mīļoto, ir svarīgi, lai Jūs viens par otru padomātu un parūpētos, un visu ko darāt, darītu ar pareizo noskaņojumu. Priecīgs partneris sniegs lieliskas masāžas! Ja kādreiz esi apsvēris sniegt juteklisku masāžu, bet nezini, ar ko sākt, tad šis raksts Tev palīdzēs spert pirmo soli pareizajā virzienā. 

Daudzi no mums savus pirmos sensuālos iespaidus ir ieguvuši no pieskārieniem – kas principā ir masāžas veids. Iespējams, kāds pavisam netīšam parādīja, cik brīnišķīgi ir saņemt pieskārienus, vai varbūt Jūs to uzzinājāt caur dažādām rotaļām ar savu partneri… Bet viena lieta ir noteikta – ja Jūs vēlaties meklēt jaunus jutekliskus piedzīvojumus, tad iemācīties sniegt seksīgu, juteklisku masāžu ir lielisks solis, ko spert! 

Pirms apskatām pašus soļus, noskaidrosim, kas ir jutekliskā masāža.

Jutekliska masāža, 7 soļi

KAS IR JUTEKLISKĀ MASĀŽA (PĀRIEM)?

Jutekliskā masāžas ir kas tāds, ko izbaudīsiet jūs abi, un kas iekvēlinās jūsu attiecības! Jutekliskā masāža nav masāža, kas domāta tikai otra iepriecināšanai, bet tā ir kopīgas baudas aktivitāte. Tieši tāpēc ir svarīgi, ka jūs abi esat uz viena viļņa, ko Tavs partneris vēlās un arī ko vēlies Tu. Jā, protams, ka šajā nodarbē viens uzņemsies vadības lomu un otrs iejutīsies saņēmēja pusē, taču  jutekliskā masāža nav masāžas “sniegšana”, bet gan kopīgas pieredzes izbaudīšana.

Īpaši svarīga ir jūsu komunikācija – pirms masāžas uzsākšanas, jums abiem vajadzētu izrunāt, cik pikantu, sensuālu, maigu umtldz. jūs vēlaties šo masāžu. Vai varbūt ir kādas ķermeņa daļas, kas ir Tabu. Tikai tādā veidā jūs varēsiet izvairīties no liekiem pārpratumiem un izbaudīt ideālu masāžu.

Jūs arī varat izrunāt, kādas masāžas tehnikas vēlaties izmēģināt (vai tieši pretēji) – pirms tam to visu izrunājot, varēsiet paši būt pārsteigti, kādas sajūtas tas jums radīs, kad sajutīsiet masāžas eļļu un sava partnera pieskārienus uz sava ķermeņa.

Jutekliskā masāža ir iekāres radīšana, izmantojot jutekliskas kustības un pieskārienus – uz muguras, rokām, kājām, pēdām, galvas, un, ja esat pavisam iekarsuši, tad arī tālāk uz intīmajām zonām (taču esiet uzmanīgi, jo ne visas masāžas eļļas tam ir piemērotas)


SAGATAVOŠANĀS

Labas masāžas pati svarīgākā sastāvdaļa ir relaksācija, tāpēc pirms masāžas sagatavojiet visu nepieciešamo, lai tās laikā nav lieku traucēkļu. Padomājiet, kādu atmosfēru vēlaties radīt; parūpējieties, lai ir pietiekami daudz laika, lai jūs varētu šo masāžu kopīgi izbaudīt, tāpēc ieplānojiet to laikā, ka zināt, ka jūs neviens netraucēs. Ja vēlaties, sarūpējiet sveces, mūziku, dvieļus un visu pārējo.

Ierosiniet partnerim/-ei pirms masāžas ieiet siltā vannā vai dušā – tas palīdzēs jau pirms masāžas iegūt labu garastāvokli un atslābināties. Kā arī pirms masāžas neiesakām lietot alkoholu vai kafiju, jo tas padarītu relaksācijas procesu grūtāku. Īsāk sakot, pirms partneris/-e ir ienācis telpā visam jābūt sagatavotam, lai nekas netraucētu pilnīgas, jutekliskas masāžas izbaudīšanai. 

Un, protams – neaizmirstiet par masāžas eļļu! Vēlams izmantot augstas kvalitātes eļļu no dabiskām izejvielām, kas samazina alerģiskas reakcijas risku. 

Apskatiet Joyful Couple masāžas eļļas šeit.

Kā veikt juteklisku masāžu

1. RADIET ATMOSFĒRU

Atmosfēra var noteikt, vai masāža būs izdevusies, vai nē. Lai nodrošinātu, lai jūtu jutekliskā masāža norit tieši tā, kā vēlaties, kādu laiku pirms masāžas jau izdomājiet, kādu masāžu sniegsiet, lai pēc tam arī radītu atbilstošu atmosfēru. Ar nelielu plānošanu, varēsiet  noteikt masāžas toni, lai viss notiktu pēc labākajiem ieskatiem. 

Daži veidi, kā radīt iekvēlinošu atmosfēru ir ieslēgt romantisku apgaismojumu – guļamistabā, dzīvojamajā istabā, vannas istabā – tur, kur plānojat masāžas priekus. Spilgts apgaismojums reti sniedz romantisku noskaņojumu, tāpēc iesakām telpai būt pietumšinātai – sveces ir lielisks veids, kā panākts šādu apgaismojumu. 

Jau laicīgi nolieciet pa rokai masāžas eļļu, salvetes, dvieļus un visu pārējo, ko plānojat izmantot. Izklājiet dvieļus vai palagus uz gultas (vai dīvāna) – vienu dvieli sarullējiet un izmantojiet kā galvas palikti. Atcerieties, ka masāžas eļļa atstāj nospiedumus, tāpēc izvēlieties atbilstoši tādu apģērbu un gultasveļu, ko pēc tam varēsiet izmazgāt veļas mašīnā. 

Ja vēlaties, lai gaisā virmo patīkamas smaržas, tad varat izmantot aromātiskās sveces, vīraku vai aromātisku masāžas eļļu. Ir vairāki tradicionāli aromāti, kas asociējas ar juteklisku, seksīgu gaisotni, piemēram, lavanda, vaniļa, saldā mandele - galvenais esat samērīgi un radiet viegli patīkamu smaržu, jo pārāk spēcīgs aromāts radīs tieši pretēju efektu. 


2. Izmantojiet masāžas eļļu

Šo jau esam pieminējuši iepriekšējos soļos, bet tas vienkārši ir tik svarīgi, ka to ir nepieciešams atkārtot – bez masāžas eļļas nesasniegsiet juteklisku un izdevušos masāžu.

Labākā jutekliskā masāža ir tā, kas ne tikai atslābina, bet arī liek saņēmējam justies iekārotam, un masāžas eļļa to palīdz sasniegt, jo tikai ar eļļas palīdzību varēsiet sniegt maigus un slīdošus pieskārienus.

Ja masāžu plānojat noslēgt ar pikantu turpinājumu, tad ir svarīgi zināt, ka tikai dažas eļļas ir paredzētas lietošanai uz intīmajām zonām. Tāpēc pirms virzāties uz intīmajām zonām, vai nu notīriet masāžas eļļu no tām vietām, kas var saskarties ar šīm zonām, vai izmantojiet specializēto eļļu (ja produkta aprakstā nevarat atrast, ka konkrētā eļļa paredzēta lietošanai kā intīmo zonu lubrikants, pieņemiet, ka šī eļļa nav tam paredzēta. Labāk neriskējiet, jo pretējā gadījumā var sanākt sastapties ar nepatīkamām sajūtām.

Izvēloties kvalitatīvu, barojošu eļļu ar jūsu partnerim tīkošu aromātu ne tikai atslābinās muskuļus, bet arī mitrinās ādu, bet ļaus prātam atslābt un izrauties no ikdienas stresa. Ļaujiet vaļu savai jutekliskajai pusei un ieziediet savas rokas ar eļļu, lai pēc tam vieglām, slīdošām kustībām savienotos ar sava mīļotā cilvēka ķermeni.  Jūs būsiet pārsteigts, cik ļoti mainās masāža, kad to tā nesastopas ar berzi no sausām rokām.

Pareizas masāžas eļļas izvēle palīdzēs sniegt vieglas, patīkamas kustības, izvairīties no kairinātas ādas un galu gala sasniegt relaksācijas un baudas virsotnes. 
Dabiska masāžas eļļa

3. Atslābinieties

Viens veids, kā kādu relaksēt, ir pašam būt mierīgam un atslābinātam. Ja jūs abi esat mierīgi un priecīgi, tad jums nekas neattur no skaista un jauka laika pavadīšanas kopā. Lai Jūs abi būtu relaksēti, komunicējiet savā starpā un uzziniet, ko masāžas saņēmējs vēlās vai nevēlās. Nepieņemiet, ka Jūs zināt, ko otrs cilvēks vēlās – viena no jutekliskas masāžas sastāvdaļām ir komunikācija.

Laba komunikācija rada mieru un uzticēšanos starp jums – gan kā masāžas saņēmējam, tā devējam. Zinot, ko Jūsu partneris vēlās, jūs pats būsiet relaksētāks, jo nebaidīsieties izdarīt ko nepareizi. Un partneris šī paša iemesla dēļ arī būs relaksēts un varēs vienkārši baudīt.

4. Ievērojiet tempu

Jutekliskā masāža ir intīma aktivitāte, kurā partneris/-e var justies ievainojams/-a tāpēc jutekliskā masāža ir maratons nevis sprints. Sāciet lēnām, pamazām nonākot līdz visām ķermeņa daļām, un lēnām iekarsējot partneri. Tas arī nozīmē, ka viscaur masāžai neaizmirstiet runāt ar partneri, lai esat drošs, ka masāža sniedz vēlamo efektu. Pat, ja partneris/-e neko nesaka, centieties ik pa laikam uzdot jautājumus.

Ja masāžas sākumā partneris/-e vēl ir apģērbā, tad lielisks sākums ir viņu lēnām izģērbt – un droši to dariet lēnām, tas tikai piešķils odziņu pirms pašas masāžas. Tad ķerieties pie pašas masāžas – sāciet ar vieglām kustībām – ar pirkstu galiem brauciet pāri partnera/-es kaklam, mugurai un kājām. Nebaidieties arī pietuvoties erogēnajām zonām – taču pagaidām ievērojiet distanci, jo masāža tikai sākās. 

Pēc tam pievērsieties ķermeņa daļām, kas nereti tiek piemirstas – galvai, plaukstām, pēdām. Izbrauciet caur partnera/-es matiem, viegli pakutiniet auss ļipiņu, nobrauciet pāri krūšu galiem. Šī soļa mērķis ir satuvināties un radīt intīmu atmosfēru.


5. Vadiet un izpaudiet sevi

Ja neesi drošs, kas Tavam partnerim patīk vai nepatīk, pirms mēģināt ko jaunu, uzdodiet partnerim jautājumu „Vai tā ir labi?“. Pajautā, vai kāda kustība nav par stipru. 

Pirms sāc stingrākas masāžas kustības vai dodies tuvāk jutīgajām un intīmajām zonām, vispirms sāc ar maigām kustībām un vēro partnera/-es reakciju. Kā arī vari izmantot savu balsi, lai paķircinātu partneri un vēl vairāk uzkurinātu atmosfēru. Vieglas kustības – kas knapi, knapi pieskarās uz ar eļļu noklātas ādas, liks partnerim/-ei gribēt uzzināt, kas sekos tālāk, kas, savukārt, partneri iekvēlinās vēl vairāk. 

Visbeidzot - Tu nosaki masāžas ritmu, tāpēc nesteidzies! Jutekliskai masāžai vajadzētu ilgt vismaz 10-15 minūtes līdz sāc domāt par pieskārieniem intīmajām vietām, vai masāžas “turpinājumu”.

Kā sniegt masāžu partnerim

6. Nesteidzieties

No vienas ķermeņa daļas uz nākamo pārejiet lēnām un bez steigas – veltiet laiku katrai no tām. Izmasējiet plecus, tad muguras augšdaļu, plaukstas, rokas, kājas. Ja redziet, ka partneris/-e kādu ķermeņa daļu izbauda īpaši, tad tai veltiet vēl vairāk laiku. 

Jutekliskā masāža ir laiks un vieta, kur jūs abi viens otram uzticaties un izpētiet viens otra ķermeņus un izbaudiet otra pieskārienus. Šo procesu nevajag sasteigt, bet gan izbaudīt tā pilnībā. Ar katru nākamo reizi redzēsiet, ka masāža abpusēji paliek vēl intīmāka un jutekliskāka. 

7. Esiet Vērīgi

Ja redzi, ka partnerim/-ei kaut kas patīk – dari to vairāk. Un, protams, ja redzi, ka kaut kas nepatīk – dari to mazāk vai nedari nemaz. Redzot, ka partneris izbauda masāžu, Tu arī to izbaudīsi vairāk. Jutekliskā masāža ir divu-cilvēku process. 

Vai kādā brīdī partnera muskuļi sarāvās? Iespējams, izdarīji ko nepatīkamu. Un seko līdzi partnera/-es elpošanai – elpošanas veids pasaka ļoti daudz. Vai Tavs partneris kādā brīdī strauji ieelpo? Iespējams, ka tas, ko darīji partnerim nepatika – tāpēc ir vērts to pajautāt. Kā arī, ja partneris elpo mierīgi, ritmiski, tad liecina, ka partneris ir relaksēts. Esot vērīgam varēsi sniegt pašu labāko masāžu, ko partneris noteikti neaizmirsīs

Kad jutekliskā masāža ir sasniegusi savu virsotni, un gan Tu gan Tavs partneris/-e vēlās pikantu turpinājumu, tad veikli notīri masāžas eļļu no rokām un intīmo vietu tuvumā (izņemot, ja izmantotā masāžas eļļa ir speciāli paredzēta arī kā lubrikants), paņem sev tuvumā noliktās lietas (lubrikantu, prezervatīvus, kādu pikanto rotaļlietu utmldz.), un aizved vakaru jaunos baudas augstumos! Tā būs nakts, ko atcerēties!

7 soļi jutekliskai pāru masāžai

Mēs ceram, ka šie 7 soļi jutekliskas masāžas sasniegšanai – no sagatavošanās līdz vakara noslēgumam - Tev bija noderīgi. No atmosfēras radīšanas un lietām, kas jāsagatavo pirms masāžas līdz partnera/-es atslābināšanai un iekvēlināšanai, līdz pašai masāžai, kura ļaus sasniegt ne tikai pilnīgu relaksāciju, bet arī tuvības un iekāres sajūtu 

Ja vēlies radīt juteklisku masāžu, ieskaties mūsu masāžu eļļu sortimentā, kā arī aplūko mūsu mājas lapu, kur atradīsi vēl ieteikumus un produktus priekš pāriem, lai iekarsētu un radītu stipras, mīlošas un veiksmīgas atiecības!

Iekvēlināsim Attiecības!


24 komentāri


 • 💙 Доброго времени суток,на вашу почту отправили билетик на лото. Войдите в личном кабинете - https://forms.yandex.ru/cloud/62b71344c25bba4c3d308826/?hs=7a09e977b6c42b832cae61c25debe859& 💙

  uo25uu


 • 🍓 Вручение приза,на ваши данные отправили билeт лoтo. Получите по ссылке >> https://forms.yandex.ru/cloud/62b71344c25bba4c3d308826/?hs=7a09e977b6c42b832cae61c25debe859& 🍓

  514ass


 • ajajimiqaaen

  ] Uqubameqi aod.slcy.joyful-couple.lv.dpc.fs http://slkjfdf.net/


 • odeagupu

  ] Ixewoyuz ipm.vlzz.joyful-couple.lv.kvy.qx http://slkjfdf.net/


 • azevyujauhaju

  ] Anilap tnn.jesb.joyful-couple.lv.ktr.qb http://slkjfdf.net/


Ierakstīt komentāru

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.