Atsauksmes

Based on 195 reviews
91%
(178)
7%
(14)
1%
(2)
0%
(0)
1%
(1)
Nerātnā spēle

Superīga spēle, noteikti pasūtīšu vēl kādu.

Valentīndienas Komplekts: Jutekliskais

Augstākās kvalitātes komplekts no Joyful Coyple! Milzīgs paldies.

Pikanti!

Super dāvana Valentīndienā. Neliels pikantumiņš attiecībās, viss vēl nav noprovēts, ik pa reiziei tiek izvilkta kārtiņa un... ;)

Romantiskā spēle

Šī spēle būs pamudinājums būt radošiem nedaudz trakiem, bet galvenais veltīt laiku sev divatā atslēdzoties no ikdienas lielā skrējiena. Tiesa lai kaut kas notiktu būs arī iepriekš jāsagatavojas, bet tas radīs prieku un satraukumu sirdī kas kopā būšanu padarīs vēl aizraujošāku.

Iekvēlinošā spēle

Šī spēle bij tiešām jauns atklājums, kas spēja aizraut apmēram uz 2h Uz visiem 100% piepildīja uz spēli liktās cerības.

Dzīves sarunas

Tiešām negaidīti labs veids kā partneri (savu mīļoto vīrieti ) uzvedināt uz sarunām par kurām pats brīvprātīgi ikdienā nerunā. Ik pa laikam sēžot pie vīna glāzes atbildam uz norunātu skaitu kartīšu jautājumiem.

Nerātnā spēle

Iegādājos nerātno spēli un laiku pa laikam ar sievu atsvaidzinām savas attiecības ar kādu odziņu! Kartiņas no vienkāršas mīļas parunāšanas līdz ļoooti karstai kārtij, iesaku, ja palicis garlaicīgi😅

Pirkām dāvanai, bet noteikti iegādasimies arī sev. Apdāvinātie iepriecināti.

a
Nerātnās Sarunas
aleksandrazvaigzne84 Zvaigzne
Nerātnās sarunas

Nu bāc, ideālā spēle, kuru katram vajadzētu 😍 vienmēr ir forši uzzināt ko jaunu par otru cilvēku, bet bez šīs spēles pašai prātā nebūtu tādi jautājumi 😍 ļoti patīk noformējums, romantika, ko piešķir spēle. Karstas sarunas un viss kopā ir ideāli. Paldies par spēles izveidošanu 🙂

Neķītri forša

Tiešām forša spēle ar interesantiem jautājumiem. Tā kā ar otru pusīti patīk šādas tādas lietas un daudz kas darīts, tad šis bija kā lielisks papildinājums. Arī dizainiski ļoti forši viss. Palīdz šādas spēles labāk izprast, iepazīt partneri, ļauties, atklāties. Tikai stiprina attiecības ;)

Spēle

Super spēle pāriem! Uzdāvināju to draugiem un viņi ir sajūsmā! Prieks, ka tiek ražotas lietas, kā iekvēlināt attiecības. Noteikti nākotnē iegādāšos vēl kaut ko. :)

Interesanti

Spēle ir interesanta, var piedomāt klāt savus noteikumus kā to spēlēt un kad….arī ļoti jauks sarunu temats, kas atraisa jaunas un interesantas tēmas..

Liels paldies!

Ļoti skaists iepakojums, super interesanta spēle. Ātra piegāde. Viennozīmīgi iesaku! Lieliska ideja dāvanai!

Skaisti un funkcionāli

Uzdavīnaju draugam ar domu pierakstīt mūsu kopīgos ceļojumus. Tiešām, ļoti laba dāvana! Pasūtījuma noformējums ļoti skaists, kā arī pati grāmata dizainiski pievilcīga un viegli saprotama/lietojama. Ļoti apmierināta ar pirkumu! Gan es, gan dāvanas saņēmējs! + ne tikai lielisks veids, kā glabāt atmiņas, bet arī ceļojuma plānošanai ļoti noderīgi.

Nerātnā spēle

Fantastiska spēle, lai izmēģinātu kaut ko jaunu savās attiecībās. Noteikti atradīsiet ko jaunu un attiecības uzlabojošu.

Spēles

Paldies Jums par ieguldīto laiku radot šīs spēles, kas tikai un vienīgi uzlabo attiecības!! Es noteikti iegādāšos vēl kādu spēli gan sev, gan kā dāvanu!! Skaists dizains, skaists noformējums!

Neķītri

Paldies par šo spēli no jaunā pāra, kurš dzīvo ārzemēs!! Tieši tas, kas bija vajadzīgs, lai padarītu noskaņu vēl pikantāku!

Iekvēlini

Paldies par šo jauko, romantisko un uzjautrinošo spēli! Iesaku iegādāties! Spēlējot spēli kopā ar partneri, tu iepazīsti arī sevi labāk! Viennozīmīgi- ir forši!!

Nerātni

Paldies par lielisko spēli, kura ieviesta kā katras nedēļas nogales rituāla spēle!! Tas ir uzlabojis un atvēris jaunā pāra dzīvē ļoti pikantu lappusi un viņiem kopā ir jautri! Galvenais, ka tā spēle neapnīk.

T
Romantiskā Spēle
Tatjana Prentniece

Romantiskā Spēle

Iekvēlinošā spēle

Super. Dažām kartītēm vēl nav drosmes, bet ļoti labi uzdevumi

Romantiskā spēle

Ļoti interesanta spēle. Dažas kartiņas ir noliktas malā, bet kaut kad būs kopējā kaudzītē

Patīk!

Uzdāvināju draugam, daļu izpildījām uzreiz un daļa uzdevumu ir tādi, kas tiek ieplānoti un izdarīti vēlāk, kas ir ļoti forši, jo ik pa laikam sagaida kāds pārsteigums. Paldies!

Lieliska!

Sākumā šādu grāmatiņu pati saņēmu dāvanā, un jau divas reizes esmu iegādājusies arī draugiem dāvanā. Manuprāt, oriģināli un vēlāk ir ļoti jauki atskatīties un atcerēties notikušo. Tikai jāpilda uzreiz pēc ceļojuma vai tā laikā, kamēr vissvaigākās atmiņas :)

Lieliska dāvana otrajai pusītei vai draugiem.

Uzdāvināju šo spēles komplektu otrajai pusītei mūsu pirmajā gadadienā. Bijām patīkami pārsteigti, cik aizraujoša var būt šāda veida spēle, pavadījām vairākus vakarus lieliskās sarunās, atklāti un sirsnīgi. Manuprāt, lieliska dāvana, it īpaši attiecību sākumā, kad vēl iepazīstat viens otru. Paldies :)