Atsauksmes

Based on 208 reviews
91%
(189)
8%
(16)
1%
(2)
0%
(0)
0%
(1)
Laba dāvana

Grāmatu iegādājo dāvināšanai. Sūtījums atnāca ļoti ātri. Skaisti iesaiņots. Patīkami to saņemt. Šī ir laba ceļojumu atmiņu grāmata. Es noteikti būtu gribējusi sev šādu grāmatu daudzus gadus atpakaļ, kurā varētu sarakstīt visus savus ceļojumus. Vecumdienās ar interesi to varētu pāršķirstīt…
Meitiņai dzimšanas dienā uzdāvināju. dāvanas saņēmēja priecīga.

Brīnišķīgs veids, kā pavadīt vakaru ar mīļoto cilvēku.

Paldies par aizraujošām sarunām ar savu mīļoto cilvēku. Pavadījām vakaru divatā, un vairāki jautājumi bija tādi, par kuriem nez vai kādu reizi būtu iedomājušies runāt. Ļoti vērtīgi ieguldīta nauda attiecībās.
Man ļoti patika arī spēles dizains un tas, cik rūpīgi viss ir iesaiņots. Bija patīkami saņemt.

Laba iespēja, kā saglabāt atmiņas par piedzīvoto ceļojumu laikā.

Tā būs ļoti skaista dāvana!

Sarkanā spēle

Ļoti laba spēle, paspilgtina ikdienas dzīvi un ļauj atklāj jaunas emocijas.

Paldies par jauko grāmatu!

Noderīga ceļotājiem, lai atcerētos savus piedzīvojumus!

Jauno vecāku spēle

Super. Patīk

Ceļojumu Grāmata (Zils Vāks)

Ceļojumu grāmata

Ļoti skaists dizains. Super! Ļoti patīk.

Izcila spēle

Ļoti ātra piegāde. “Neķītrā spēle” ir ļoti interesanta, kas paspilgtina pāra ikdienu. Iesaku! Kā arī noteikti ar savu partneri izmēģināsim citas spēles.

Super grāmata

Grāmata tika iegādāta kā dāvana māsai. Emocijas nav iespējams aprakstīt, cik ļoti bija priecīga. Grāmata jau no paša sākuma tika skaisti un rūpīgi iepakota, līdz ar to atlika tikai apsiet dāvanu lenti un gatavs. Grāmatā ir viss nepieciešamais, lai varētu iemūžināt ceļojumu atmiņas. Kā arī krāsa! Zilā! Tiešām skaista, un manā gadījumā nospēlēja patiesi foršu lomu, jo māsas kāzas tika noformētas šajā tonī, līdz ar to ļoti labi iederēsies interjerā.

Atri un bez jebkādas aizķeršanās.

Visss bija izcili,pasūtijums tika ātri piegādāts.

Nerātnā spēle

Superīga spēle, noteikti pasūtīšu vēl kādu.

Valentīndienas Komplekts: Jutekliskais

Augstākās kvalitātes komplekts no Joyful Coyple! Milzīgs paldies.

Pikanti!

Super dāvana Valentīndienā. Neliels pikantumiņš attiecībās, viss vēl nav noprovēts, ik pa reiziei tiek izvilkta kārtiņa un... ;)

Romantiskā spēle

Šī spēle būs pamudinājums būt radošiem nedaudz trakiem, bet galvenais veltīt laiku sev divatā atslēdzoties no ikdienas lielā skrējiena. Tiesa lai kaut kas notiktu būs arī iepriekš jāsagatavojas, bet tas radīs prieku un satraukumu sirdī kas kopā būšanu padarīs vēl aizraujošāku.

Iekvēlinošā spēle

Šī spēle bij tiešām jauns atklājums, kas spēja aizraut apmēram uz 2h Uz visiem 100% piepildīja uz spēli liktās cerības.

Dzīves sarunas

Tiešām negaidīti labs veids kā partneri (savu mīļoto vīrieti ) uzvedināt uz sarunām par kurām pats brīvprātīgi ikdienā nerunā. Ik pa laikam sēžot pie vīna glāzes atbildam uz norunātu skaitu kartīšu jautājumiem.

Nerātnā spēle

Iegādājos nerātno spēli un laiku pa laikam ar sievu atsvaidzinām savas attiecības ar kādu odziņu! Kartiņas no vienkāršas mīļas parunāšanas līdz ļoooti karstai kārtij, iesaku, ja palicis garlaicīgi😅

Pirkām dāvanai, bet noteikti iegādasimies arī sev. Apdāvinātie iepriecināti.

a
Nerātnās Sarunas
aleksandrazvaigzne84 Zvaigzne
Nerātnās sarunas

Nu bāc, ideālā spēle, kuru katram vajadzētu 😍 vienmēr ir forši uzzināt ko jaunu par otru cilvēku, bet bez šīs spēles pašai prātā nebūtu tādi jautājumi 😍 ļoti patīk noformējums, romantika, ko piešķir spēle. Karstas sarunas un viss kopā ir ideāli. Paldies par spēles izveidošanu 🙂

Neķītri forša

Tiešām forša spēle ar interesantiem jautājumiem. Tā kā ar otru pusīti patīk šādas tādas lietas un daudz kas darīts, tad šis bija kā lielisks papildinājums. Arī dizainiski ļoti forši viss. Palīdz šādas spēles labāk izprast, iepazīt partneri, ļauties, atklāties. Tikai stiprina attiecības ;)

Spēle

Super spēle pāriem! Uzdāvināju to draugiem un viņi ir sajūsmā! Prieks, ka tiek ražotas lietas, kā iekvēlināt attiecības. Noteikti nākotnē iegādāšos vēl kaut ko. :)

Interesanti

Spēle ir interesanta, var piedomāt klāt savus noteikumus kā to spēlēt un kad….arī ļoti jauks sarunu temats, kas atraisa jaunas un interesantas tēmas..

Liels paldies!

Ļoti skaists iepakojums, super interesanta spēle. Ātra piegāde. Viennozīmīgi iesaku! Lieliska ideja dāvanai!

Skaisti un funkcionāli

Uzdavīnaju draugam ar domu pierakstīt mūsu kopīgos ceļojumus. Tiešām, ļoti laba dāvana! Pasūtījuma noformējums ļoti skaists, kā arī pati grāmata dizainiski pievilcīga un viegli saprotama/lietojama. Ļoti apmierināta ar pirkumu! Gan es, gan dāvanas saņēmējs! + ne tikai lielisks veids, kā glabāt atmiņas, bet arī ceļojuma plānošanai ļoti noderīgi.